Images-loading
Images
PROFESJONALNE

WYSZUKIWANIE DZIAŁEK

Na terenie całego powiatu Puckiego. Znajomość ludzi i terenu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Images
SKUTECZNE

NEGOCJACJE CENOWE

Nawet doliczając moją prowizję - z moim pośrednictwem kupisz działkę zdecydowanie taniej
CZYTAJ WIĘCEJ
Images
CZY TY TAKŻE CHCESZ TANIO

KUPIĆ ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ?

Skontaktuj się ze mną - Porozmawiajmy
ZADZWOŃ / NAPISZ TERAZ

PROMOCJA: Wszystkie działki w gminie Puck - bez prowizji od osób fizycznych

Działki Puck - Działki budowlane, rolne na sprzedaż

Miasto Puck – znajduje się w województwie pomorskim, jest siedzibą władz powiatu puckiego i gminy Puck. Dane z 2011 roku określają liczbę mieszkańców na 11 562 tys. Puck znajduje się w malowniczych Kaszubach u ujścia rzeki Płutnicy do Zatoki Puckiej, u podnóża Kępy Puckiej. Puck zalicza się do powiatowego centrum ratunkowego, przeciwpożarowego oraz centrum porządku publicznego.

W latach 1975-1998 Puck należał do województwa gdańskiego. Dla zwolenników windsurfingu, żeglarstwa oraz wielu innych sportów wodnych jest możliwość korzystania z Zatoki Puckiej. Każdego roku odbywają się tam Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach windsurfingowych i żeglarskich. Co więcej, Puck słynie z corocznych Maratonów Ziemi Puckiej (także z udziałem niepełnosprawnych osób na wózkach). Dużym zainteresowaniem cieszy się również kolarstwo (kilka razy przez Puck przebiegała trasa Tour de Pologne). Na trasie Puck – Swarzewo powstała trasa rowerowa, która obecnie jest częścią Nadmorskiej Ścieżki Rowerowej z Gdyni do Helu.

Skontaktuj się ze mną

Krzysztof Jacek Hurynowicz
ul. Nad Strumieniem 22
84-106 Leśniewo

Filia Puck:
Plac Obrońców Wybrzeża 14
84-100 Puck

tel. +48 534 900 941
e-mail: kontakt@hk-dzialki.pl

Oferuję doradztwo i pomoc w zakupie działek budowlanych, działek rolnych, działek inwestycyjnych, a także domów, mieszkań, lokali użytkowych i obiektów inwestycyjnych na terenie powiatu puckiego tj. w okolicach miejscowości: Puck, Hel, Jurata, KuŸnica, Jastarnia, Chałupy, Władysławowo, Rozewie, Jastrzebia Góra, Ostrowo, Tupadły, Karlikowo, Karwia, Krokowa, Leœsniewo, Mieroszyno, Połczyno, Starzyno, Strzelno, Swarzewo, Żarnowiec, Karwieńskie Błota, Dębki, Lisewo, Zielony Dwór, Kartoszyno, Łebcz, Gnieżdzżwo, Chłapowo, Werblinia, Kłanino, Odgardowo, Domatowo, Domatówko, Mechowo, Połchówko, Jeldzino, Tyłowo, Lubocino, Sobieńczyce, Lubkowo, Darzlubie, Starzyński Dwór, Kaczyniec, Czarny Młyn, Sulicice.

tel. +48 534 900 941
Zadzwoń i zapytaj - to nic nie kosztuje!
Wszystkie działki w gminie Puck - bez prowizji